Email

info@olgapokorna.cz

Phone

+32 458 623 874

OLGAPOKORNA

ARCHITEKTURA
Soukalova 2212/6a
143 00 P4

OLGAPOKORNA ARCHITEKTURA

info@olgapokorna.cz

00420 721 628 929

ateliér / studio

OP A studio bylo založeno v roce 2012  architektkou Olgou Pokornou a projektantem Narkízem Vetelským. 

/ OP A studio was founded  in 2012 by an architect Olga Pokorna and the project consultant Narkíz Vetelský. 

Olga Pokorná

autorizovaný architekt / architect ČKA 04 724

* 1981 / Znojmo CZ

2000-2008 / Fakulta architektury ČVUT v Praze / Faculty of Architecture Czech Technical University Prague

2005-2014 / praxe v architektonických atelierech a mediálních agenturách 

2012-2020 / OP A / OLGAPOKORNA ARCHITEKTURA 

Narkíz Vetelský

projektant / project consultant

* 1979 / Karlovy Vary CZ

2000 – 2020 / projektant / project consultant / structural specialist / INTERSTAT s.r.o. 

2012-2020 / OP A / OLGAPOKORNA ARCHITEKTURA 

klienti / clients

AKJV – JUDr. Jiří Vlasák / Avion development a.s. / BOTAS 66 / Cafe NG Kinsky / Flavours Wine and Deli / Hammer Strength Fitness / LEDVANCE / Meat Point  / Kofola / NIKE Česká republika / Praha 22 / Sport Towers Prague / Tenis Centrum Lužiny / Top4Football / Top4running / Two Tales Brewing  / 2N telekomunikace / Ristorante Sapori /

partneři / partners

Svoboda&Williams

Realitní společnost v Praze a Brně
Real Estate Company in Prague and Brno

Svoboda&Williams poskytuje komplexní služby v oblasi pronájmu a prdeje prémiových bytů a domů, pronájmu kanceláří, správy nemovitostí nebo investic. kromě nabídky nemovitostí najdete i sekci Lifestyle ve společnosti Svoboda&Williams. Ta vám umožní seznámit se s výběrem kvalitních a osvědčených služeb a produktů prostřednictvím přehledných článků.

IS Reality

Indra & Světlík, realitní makléři podnikají od roku 2010 jako fyzické osoby v oblasti pronájmu a prodeje bytů a komerčně využívaných nemovitostí. Mezi jejich stálé klienty patří například majitelé prvorepublikového obchodního a administračního domu U Nováků ve Vodičkově ulici na Praze 1, Nadace “Nadání Josefa, Marie a Zdenky Hlávkových” vlastnící činžovní domy v téže ulici či Kancelář knížete Alexandra Lobkowicze atd.

RSCS

Realitní společnost České spořitelny

Realitní společnost České spořitelny (RSČS) působí na tuzemském realitním trhu od roku 2002. Pro své klienty zajišťuje komplexní realitní služby, mezi které patří prodej, koupě nebo pronájem starších nemovitostí i nových bytů z developerských projektů a novostaveb. Obstarává rovněž doprovodný právní a finanční servis jako například, odhad ceny, zprostředkování hypoték a úvěrů i převod a zápis do katastru nemovitostí.

AMADIA Invest

Společnost AMADIA Invest s.r.o. byla založena v roce 2007 především jako společnost sdružující zkušené realitní makléře za účelem vyhledávání vhodných investičních příležitostí právě na trhu nemovitostí. Obor realit, developmentu a stavebnictví stále tvoří hlavní činnost společnosti. Zajímá se o investice do výstavby nových projektů, avšak také o investice do stávajících objektů potřebujících rekonstrukci.