Profil

Olga Pokorná
architekt
ČKA 04 724
* 1981 ve Znojmě
2000-2008 / Fakulta architektury ČVUT v Praze / obor Architektura a urbanismus
2005-2012 / Praxe v architektonických atelierech
/ MIMOLIMIT, LABOR13, KAAMA architects, KYZLINK architects, I. architektonický atelier Jana Drahozala, MARTIN CENEK ARCHITECTURE
2012 / vlastní praxe / založení studia OLGA POKORNA ARCHITEKTURA (OP A)
2018 / autorizace ČKA / OLGAPOKORNA ARCHITEKTURA s.r.o.
Spolupracovníci
Martina Dolejšková
projektant ČKAIT / projekty staveb / inženýring
Pavel Janeček
INTEREST KV s.r.o.
projektant ČKAIT / projekty staveb / inženýring
Narkíz Vetelský
projekty staveb / konzultant / statika
Lenka Vránková
architekt / stavby / interiéry
Pavel Oktavec
designér / interiéry

Klienti


Partneři

Real estate
Svoboda & Williams
Realitní společnost v Praze a Brně
Svoboda & Williams poskytuje komplexní služby v oblasti pronájmu a prodeje prémiových bytů a domů, pronájmu kanceláří, správy nemovitostí nebo investic. Kromě nabídky nemovitostí najdete i sekci Lifestyle ve společnosti Svoboda & Williams. Ta vám umožní seznámit se s výběrem kvalitních a osvědčených služeb a produktů prostřednictvím přehledných článků.
Real estate
Realitní společnost České spořitelny
Realitní společnost České spořitelny (RSČS) působí na tuzemském realitním trhu od roku 2002. Pro své klienty zajišťuje komplexní realitní služby, mezi které patří prodej, koupě nebo pronájem starších nemovitostí i nových bytů z developerských projektů a novostaveb. Obstarává rovněž doprovodný právní a finanční servis jako například, odhad ceny, zprostředkování hypoték a úvěrů i převod a zápis do katastru nemovitostí.
Komerční interiér, expo
Čermák Design
ČERMÁK DESIGN, s.r.o. je společnost s více než desetiletým působením v oboru interiéru, výstavnictví a podpory prodeje s realizacemi v řadě evropských zemí. Firmu založil v roce 1996 architekt Petr Čermák. Od té doby navrhli a uskutečnili mnoho zajímavých projektů. S rostoucími úspěchy rostla i firma, rozšiřovalo se portfolio nabízených služeb a spektrum klientely.
Real estate
IS Reality
Indra & Světlík, realitní makléři podnikají od roku 2010 jako fyzické osoby v oblasti pronájmu a prodeje bytů a komerčně využívaných nemovitostí. Mezi jejich stálé klienty patří například majitelé prvorepublikového obchodního a administračního domu U Nováků ve Vodičkově ulici na Praze 1, Nadace “Nadání Josefa, Marie a Zdenky Hlávkových” vlastnící činžovní domy v téže ulici či Kancelář knížete Alexandra Lobkowicze atd.
Dřevostavby, pasivní domy
3AE
3AE je progresivní firma, a právě proto používá nejmodernější materiály a technologie. Tým 3AE se specializuje především na konstrukční systém NOVATOP, což je ucelený stavební systém z velkoformátových komponentů, vyráběných z křížem vrstveného masivního dřeva. Veškeré skladby obvodových konstrukcí jsou difúzně otevřené. Energetická úspornost moderní dřevostavby je naprostou samozřejmostí. Pasivní domy od 3AE splňují podmínky pro certifikaci podle Passivhaus Institutu a výpočtového programu PHPP. Pro klienty zajišťují financování z prostředků dotačního programu „ZELENÁ ÚSPORÁM“.
Real estate
AMADIA Invest
Společnost AMADIA Invest s.r.o. byla založena v roce 2007 především jako společnost sdružující zkušené realitní makléře za účelem vyhledávání vhodných investičních příležitostí právě na trhu nemovitostí. Obor realit, developmentu a stavebnictví stále tvoří hlavní činnost společnosti. Zajímá se o investice do výstavby nových projektů, avšak také o investice do stávajících objektů potřebujících rekonstrukci.
Soukromý interiér, kuchyně
CULINA Impressa
Culina je českým výrobcem a již řadu let vytváří kvalitní interiérový nábytek na míru. Zaměřuje se především na výrobu kuchyňských linek a vestavěných skříní, dle přání pro Vás však vyrobí i jakýkoliv jiný nábytek.