Vybrané projekty
2012-2024

aktualizace webu je v procesu...

Zahrada H

exteriér, 2024.  Návrh a realizace zahrady (předzahrádky) u bytu v rezidenčním developerském projektu. Zahrada je na poměry běžných předzahrádek velkoryse prostorově dimenzovaná. Je rozdělená na různé funkční zóny. Každá se zón má určitou funkci a jako celek tvoří vyváženou městskou zahradu, ve které se baví a žije celá rodina.

Rezidence Z

architektura, DUR, DSP, 2017-2024. Coming soon.

Byt M

interiér, realizace, 2022.  Startovací byt pro mladou rodinu. Byt 2+KK má plochu 62 m². Úpravou původní dispozice dané od developera vznikl samostatný dětský pokoj a spací kout pro rodiče, tedy jakési pseudo 3KK, což rodině umožnilo lepší fungování v prostoru bytu.

Byt 102

interiér, studie, 2022.  Návrhy interiéru vzorových bytů a standardy pro rezidenční developerský projekt.

Zlatý kopeček

urbanismus, územní studie, Karlovy Vary, 2022.  Obytný soubor Zlatý Kopeček s veřejným prostranstvím a napojením na dopravní a technickou infrastrukturu. Koncept urbanistického řešení obytné zóny uvažuje s rozdělením území na stavební pozemky pro 25 samostatně stojících rodinných domů.

Hammer Strength Fitness

interiér, realizace, PRG, 2019.  Špičkově vybavená posilovna ve stylu newyorských loftů. Prémiové fitko v americkém stylu nabízí syrový a drsný interiér. Prostor vybízel k tomu, aby zůstaly přiznané betonové konstrukce. Instalace vedené pod stropem jsou také přiznané, nejsou zakryté podhledy. Jakmile do prostoru vstoupíte, toto sebevědomé fitko ve vás probudí motivaci pracovat na sobě a být silný a zdravý.

Chata K

architektura, realizace v procesu, 2015-2024. Horská chata v Krkonoších. 

Konvikt

architektura, interiér, 2015-2024. Rekonstrukce interiéru a exteriéru kulturní památky barokní fary v památkové rezervaci. 

Školka U obory

architekura, soutěž, PRG, 2019.  Zdrojem inspirace pro architektonický koncept byla jednoduchá dětská stavebnice. Třídy jsou vyřešené jako patrové vilky se zahradami. Prostorová kompozice přirozeně zahustí oblast. Budova vytváří plynulý přechod mezi rodinnými domy, bytovými domy a velkou budovou základní školy. Vznikne kampus pro předškolní a školní děti v hezkém prostředí blízko obory.

Top4running Store

interiér, retail, PRG, 2017.  Interiér běžecké speciálky ve spolupráci s Nike.

Školka P6

architekura, soutěž, PRG, 2018.  Řešený objekt se nachází v území s vilovým charakterem zástavby. Hmota budovy vychází z respektu ke způsobu zástavby okolních pozemků. Objekt působí také jako vila, která nabízí dětem soukromí a stabilitu.  

Exteriér vily P

zahrada, exteriér, studie, PRG, 2018. Návrh exteriéru luxusní historické vily v Praze. Zónování zahrady, propojení zahrady s prostorem wellness v interiéru. 

Byt pro 2(3)

interiér, realizace, 2015. Industriální interiér bytu pro dva a možná pro tři.

Miura SPA

interiér, realizace, 2010. Práce pro atelier Labor 13 (A. Pražák & M. Vomastek). Interier wellnes v hotelu Miura.  Miura SPA představuje spojení moderního designu, špičkového vybavení a kontaktu s přírodou.